آشنایی با سربازان اکسیر سیاه کلش آف کلنز

مدیریت گیم‌سلنویسنده: مدیریت گیم‌سل
Dark Elixir 1

مسلماً اشخاصی که در بازی محبوب کلش آف کلنز، لول پایینی دارند و هنوز به اکسیر سیاه و یا سربازانی که توسط اکسیر سیاه ساخته می‌شوند دست پیدا نکردند، علاقه به شناخت سربازان اکسیر سیاه و آشنایی با قابلیت آن‌ها دارند. من در این مقاله قصد دارم تا شما رو با سربازان اکسیر سیاه بازی کلش آف کلنز آشنا کنم و توضیحاتی به صورت خلاصه درباره هر یک از این هیرو ها به شما دوستداران عزیز وب سایت گیم سل ارائه دهم پس با من ادامه این مقاله رو دنبال کنید تا این نیروهای سیاه رو بیشتر بشناسید و کار با هر یک از این نیروها رو یاد بگیرید.

Minion info

1 . مینیون ( minion )

مینیون یک واحد پرنده سریع، ارزان و نسبتاً ضعیف از سربازان اکسیر سیاه است. شکل ظاهری آن از نوع گارگویل با شاخ‌های بزرگ، بال‌های لک دار و دست‌های بزرگ با چنگال‌های تیز شرور است که در آنچه که به نظر می‌رسد اکسیر تاریک است پوشانده شده است. این اولین سرباز Dark Elixir است که در هنگام ساخت Dark Barracks قابل استفاده است. از آنجا که یک سرباز پرواز است، نمی‌تواند مورد حمله Canonons، Mortars، Bomb Towers یا Ground Mode X-Bows قرار گیرد. از بین سربازان Dark Elixir، Minion کمترین سلامتی را دارد و کمترین آسیب را در ثانیه می زند. همچنین سریع‌ترین زمان آموزش را دارد و به کمترین فضای مسکن در واحد نیاز دارد. مینیون ها را می‌توان با یک بمب هوایی نابود کرد. بنابراین یک استراتژی خوب این است که آنها را یک باره در مکان‌های مختلف مستقر کنید تا بمب‌های هوا را به کار بیندازید و سپس با استقرار آنها در تجمع حمله را ادامه دهید. Minions در Clan Castle مفید هستند زیرا می‌توانند به واحدهای زمینی و هوایی حمله کند و توسط Dragons، Archers، Wizards، Baby Dragons، Witches مورد حمله قرار می‌گیرد.

سربازان اکسیر سیاه

لول 1 و 2

سربازان اکسیر سیاه

لول 3 و 4

سربازان اکسیر سیاه

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

لول 6

سربازان اکسیر سیاه

لول 7 و 8

سربازان اکسیر سیاه

لول 9

سربازان اکسیر سیاه

2 . هوگ ( hog rider )

هوگ رایدر مردی ناهموار با پوستی تیره که سوار یک گراز بزرگ است. او سینه برهنه است و فقط یک پارچه چرمی چرمی، کمربند قرمز و یک جفت صندل چرمی بر تن دارد. او دو بند بزرگ طلایی و یک گوشواره طلایی دارد. سلاح انتخابی او یک چکش جنگی بزرگ است. Hog Rider به خاطر سوار شدنش بر روی گراز می‌تواند از روی دیوارهای دفاعی بپرد و این یک برتری بزرگ نسبت به پایگاه دشمن است. هوگ رایدرها سازه‌های دفاعی را بیش از سایر اهداف در اولویت قرار می‌دهند، سایر ساختمان‌ها و نیروهای دشمن را دور می‌زنند. حتی اگر آنها مورد حمله نیروهای دشمن Clan Castle، قهرمانان یا اسکلت‌های Skeleton Trap قرار بگیرند. با از بین رفتن تمام دفاعیات، مانند هر گروه دیگری بدون در نظر گرفتن نوع، به نزدیک‌ترین ساختمان حمله خواهند کرد. می‌توان از او برای پرش از هر سطح دیواری استفاده کرد توجه داشته باشید که اگر چه این امکان را برای هوگ رایدر فراهم می‌کند تا بتواند به آنچه در پشت دیوار قرار دارد دسترسی داشته باشد، اما شکافی برای عبور سایر نیروها ایجاد نمی‌کند. هوگ رایدرها کاملاً قادرند مانند سربازان منحرف مانند جیانت ها عمل کنند. آنها تقریباً به اندازه یک غول سطح مشابه سلامتی دارند، دو برابر سریع‌تر حرکت می‌کنند.

سربازان اکسیر سیاه

لول 1 و 2

سربازان اکسیر سیاه

لول 3 و 4

سربازان اکسیر سیاه

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

لول 6

سربازان اکسیر سیاه

لول 7

سربازان اکسیر سیاه

لول 8

سربازان اکسیر سیاه

لول 9

سربازان اکسیر سیاه

لول 10

سربازان اکسیر سیاه

3 . والکری ( valkyrie )

این سرباز اکسیر سیاه پس از ارتقا Dark Barracks به لول 3، Valkyrie آزاد می‌شود. والکری ها هنگام حمله هیچ هدف دلخواهی ندارند. آنها به سادگی به نزدیک‌ترین ساختمان حمله خواهند کرد. با این حال، هنگامی که آنها از نیروهای Clan Castle دشمن، Heroes یا اسکلت Skeleton Trap مطلع شوند، ساختمان قبلی را که هدف آنها قرار گرفته بود ترک می‌کنند و در عوض با نیروهای دشمن درگیر می‌شوند. هنگامی که همه نیروهای دشمن شکست بخورند، والکری ها حمله به نزدیک‌ترین سازه را آغاز می‌کنند. اگر مقدار متوسطی از والکری وجود داشته باشد، می‌توانند به راحتی هر هیرو در معرض دید را از بین ببرند. این باعث می‌شود حمله آسان‌تر و مؤثرتر باشد. راه حمله والکری ها با قرار گرفتن بین حداقل دو ساختمان و آسیب رساندن به طور همزمان است. اما اگر ساختمان‌ها به هم نزدیک نیستند، مراقب تله‌های پنهان شده در اطراف آنها باشید. والکری ها نیروهایی فوق العاده قدرتمند هستند و می‌توانند برای مقابله با آنها مشکلی ایجاد کنند. آنها آسیب زیادی می‌رسانند و از سلامتی کمی برخوردار هستند

سربازان اکسیر سیاه

لول 1 و 2

سربازان اکسیر سیاه

لول 3 و 4

سربازان اکسیر سیاه

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

لول 6 و 7

سربازان اکسیر سیاه

لول 8

سربازان اکسیر سیاه

4 . گولم ( Golem )

گولم یک نیروی قوی است که پس از ارتقا Dark Barracks به لول 4 باز می‌شود. Golems واحدهای تانکی قدرتمندی هستند که با مرگ، به چند گلمیت کوچک‌تر تقسیم می‌شوند که همچنان آسیب می‌بینند اما با آمار ضعیف. گلم ها ساختارهای دفاعی را بیش از سایر اهداف در اولویت قرار می‌دهند و تا قبل از نابودی تمام ساختمان های دفاعی، سایر ساختمان‌ها و نیروهای دشمن را دور می‌زنند. یک استراتژی خوب این است که گولمز را آزاد کنید و منتظر بمانید تا تمام دفاعیات در برابر آسیب دیدگی مانند Mortars و Wizard Towers بر روی آنها آتش بگیرد و سپس واحدهایی مانند Archers و Barbarians را آزاد کنید. علاوه بر این، میزان خسارت و سرعت آن بسیار کم است و می‌توانند توسط جادوگران از بین بروند با این حال، آنها حواس پرتی‌های بالقوه خوبی ایجاد می‌کنند، به ویژه در برابر نیروهایی که از سلامت کمی دارند.

سربازان اکسیر سیاه

لول 1 و 2

سربازان اکسیر سیاه

لول 3 و 4

سربازان اکسیر سیاه

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

لول 6

سربازان اکسیر سیاه

لول 7

سربازان اکسیر سیاه

لول 8

سربازان اکسیر سیاه

لول 9

سربازان اکسیر سیاه

لول 10

سربازان اکسیر سیاه

5 . ویچ ( Witch )

جادوگر یک تیراندازی هدفمند از سربازان اکسیر سیاه است که به گروه دارک اکسیر در دهکده آسیب می‌رساند. جادوگر گلوله‌های آبی را به سمت هدف خود شلیک می‌کند و می‌تواند جنگجویان کشته شده از نبردهای گذشته را به صورت اسکلت احضار کند. فقط مقدار مشخصی از اسکلت‌ها برای هر جادوگر می‌تواند همزمان در میدان جنگ حضور داشته باشند باشد. جادوگران هنگام حمله هدف مشخصی ندارند. آنها به سادگی به نزدیک‌ترین ساختمان حمله خواهند کرد. با این حال، هنگامی که آنها از حضور نیروهای Clan Castle دشمن، هیرو ها و یا اسکلت Skeleton Trap مطلع شوند،  ساختمان قبلی خود را که هدف قرار داده بودند ترک می‌کنند و در عوض با نیروهای دشمن درگیر می‌شوند. هنگامی که همه نیروهای دشمن نزدیک شکست بخورند، جادوگران حمله به نزدیک‌ترین سازه را آغاز می‌کنند.

سربازان اکسیر سیاه

لول 1 و 2

سربازان اکسیر سیاه

لول 3 و 4

سربازان اکسیر سیاه

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

6 . لاوا هوند ( Lava Hound )

نیرو Lava Hound مانند یک گولم آتشین پرنده است و هدف مورد علاقه آن به طور خاص دفاع هوایی است. مانند گولم، Lava Hound هنگام مرگ، به توله‌های کوچک لاوا تقسیم می‌شوند و  صدمات زیادی به دشمن خود وارد می‌کنند. Lava Hounds دفاع هوایی را بیش از سایر اهداف در اولویت قرار می‌دهد و تا زمانی که هرگونه دفاع هوایی در میدان جنگ باقیمانده باشد، سایر ساختمان‌ها و نیروهای دشمن را دور می زند. آن‌ها حتی اگر آنها مورد حمله نیروهای دشمن Clan Castle، هیروها و یا اسکلت‌های Skeleton Trap قرار بگیرند باز به کار خود ادامه می‌دهند. به محض از بین رفتن تمام دفاع‌های هوایی، آنها  حمله به سایر دفاع‌های باقی مانده را ادامه خواهند داد. با از بین بردن تمام دفاعیات باقیمانده، Lava Hounds مانند هر گروه دیگر هیچ هدف دلخواهی ندارد. آنها بدون در نظر گرفتن نوع به نزدیک‌ترین ساختمان حمله خواهند کرد و در صورت آگاهی از هرگونه نزدیکی به واحدهای دشمن حمله خواهند کرد.

Lava Hound1

لول 1 و 2

Lava Hound3

لول 3

Lava Hound4

لول 4

Lava Hound5

لول 5

Lava Hound6

لول 6

Bowler info

7 . بولر ( Bowler )

بولر یکی از سربازان اکسیر سیاه است که تخته سنگ بزرگی را به زمین پرتاب می‌کند. بولر اولین نیروی زمینی است که می‌تواند در یک خط مستقیم به اهداف مختلف آسیب برساند. تخته سنگ بولر فقط به اندازه‌ای می‌غلتد که بتواند به دو هدف برخورد کند. بولرها هنگام حمله هدف ترجیحی ندارند. آنها به سادگی به نزدیک‌ترین ساختمان حمله خواهند کرد. با این حال، هنگامی که آنها از نیروهای Clan Castle دشمن،، هیروها و یا اسکلت Skeleton Trap مطلع شوند، ساختمان قبلی خود را که مورد هدف قرار داده بودند ترک می‌کنند و در عوض با نیروهای دشمن درگیر می‌شوند. هنگامی که همه نیروهای دشمن نزدیک شکست بخورند، بولرها حمله به نزدیک‌ترین سازه را آغاز می‌کنند. بولر  را در صورت عدم محافظت می‌توان به راحتی از بین برد. بنابراین مطمئن باشید که آن‌ها را  پشت تانکهایی مانند Golems یا Giants قرار می‌دهید.

Bowler1

لول 1 و 2

Bowler3

لول 3

Bowler4

لول 4

Bowler5

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

8 . گولم یخی ( Ice Golem )

نیروی Ice Golem پس از ارتقا the Dark Barracks به لول 8 آزاد می‌شود.  Ice Golems واحدهای تانکی قدرتمندی هستند که  خسارت کمی وارد می‌کنند اما نقاط ضربه زیادی برای فضایی که از آن‌ها در آنجا استفاده می‌شود هستند. حملات آنها به صورت کند انجام می‌شود و باعث کاهش 50 درصدی ساختمان‌های دفاعی یا واحدها به مدت 2 ثانیه می‌شود. با مرگ آنها، یخ گولم همه چیز را در شعاع زیادی منجمد می‌کند، و هرگونه دفاع و واحدهای دشمن را که در آن گرفتار می‌شوند، کاملاً بی حرکت می‌کند. با این حال، یخ زدگی پس از مرگ هیچ خسارتی وارد نمی‌کند. Ice Golems ساختارهای دفاعی را بیش از سایر اهداف در اولویت قرار می‌دهد و در حالی که هرگونه دفاع در میدان جنگ باقی بماند، سایر ساختمان‌ها و نیروهای دشمن را دور می زند. آن‌ها  حتی اگر مورد حمله نیروهای دشمن Clan Castle، هیروها و یا اسکلت‌های Skeleton Trap قرار بگیرند، باز به کار خود ادامه می‌دهند. توجه داشته باشید که مانند تمام سربازانی که دفاع را در اولویت خود می‌دانند آن‌ها قلعه Clan را ساختمان دفاعی نمی‌داند

Ice Golem1

لول 1 و 2

Ice Golem3

لول 3 و 4

Ice Golem5

لول 5

سربازان اکسیر سیاه

9 . هد هانتر ( Headhunter )

هد هانتر یک سرباز است که به محض ارتقا the Dark Barracks به لول 9 باز می‌شود. Headhunters قهرمانان را بیش از سایر اهداف در اولویت قرار می‌دهند و این در حالی است که اگر هیرو های دشمن در میدان جنگ باقی مانده باشد، سایر ساختمان‌ها و نیروهای دشمن را دور می‌زنند. حتی اگر آنها مورد حمله نیروهای Clan Castle یا اسکلت Skeleton Trap دشمن قرار بگیرند. توجه داشته باشید که Grand Warden یک مدافع محسوب می‌شود و نه یک هیرو . هنگامی که همه هیرو های دشمن ناک اوت می‌شوند، Headhunters مانند هر گروه دیگر بدون هدف و بدون در نظر گرفتن نوع ، به نزدیک‌ترین ساختمان حمله خواهند کرد و در صورت آگاهی از هرگونه نزدیکی به واحدهای دشمن حمله خواهند کرد. حملات Headhunter دارای اثر Poison Spell است که باعث کندی سرعت نیروها و قهرمانانی می‌شود. جالب اینجاست که Headhunters گراند واردن مدافع را هدف قرار نمی‌دهد. از آنجا که Headhunters می‌تواند از روی دیوارها بپرد، نیازی نیست که او را با یک طلسم پرش یا طلسم زلزله حمایت کنید.

Headhunter_l1

لول 1 و 2

Hunter_l2

لول 3 و 4

سربازان اکسیر سیاه

لول 5

این اطلاعاتی به صورت خلاصه درباره سربازان اکسیر سیاه بود که در اختیار شما کاربران وب سایت گیم سل قرار دادم. با به اشتراک گذاشتن این مقاله دوستان خود را از قابلیت‌های این سربازان آگاه سازید. اگر نظر و یا پیشنهادی در رابطه با این مقاله برای ما دارید می‌توانید در زیر همین پست، در بخش نظر دهی با ما به اشتراک بگذارید.
دسته بندی مپ اصلی نیروها
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت